Дизайн студія Вітражі

Компанія “Вітражі” являється партнером ТМ “Північ Скло” та англійської компанії “CRI”. Динамічний розвиток нашої компанії “Вітражі” зумовлює постійне розширення спектру продукції і залучення до дистрибуції нашої ТМ нових партнерів. Ми намагаємося створити конкурентні переваги нашої ТМ за рахунок якості продукції, дизайну та доступних цін.

Не дивлячись на постійний попит на нашу продукцію ми не зупиняємося на досягнутому. Постійно йде розробка нових ідей, їх тестування, запуск новинок у виробництво. Поряд з вітражною продукцією ми пропонуємо розсувні, підвісні, стелажні системи Aristo, які використовують для виготовлення міжкімнатних, гардеробних та дверей до шаф-купе. Наша компанія активно розширює ринки збуту за рахунок співпраці. Маркетингову політику ми будуємо на просуванні нашої ТМ “Вітражі” в Україні і поза її межами.

Нашим партнерам надаємо повну рекламну підтримку та допомогу у створенні конкурентно спроможного підприємства, ексклюзивне право на представництво нашої продукції в своєму регіоні. Вивчення ринку і його змін допомагає чітко визначити маркетингову стратегію компанії. Облік бажань клієнтів, вірна координація роботи всіх підрозділів – це все допомагає нам закріплювати існуючі позиції на ринку. Кожний покупець заслуговує на повагу та уважний підхід зі сторони наших співробітників на будь-якому етапі обслуговування. Запрошуємо до співпраці всі зацікавлені підприємства. Ми цінимо надійне партнерство і будемо раді бачити Вас нашим клієнтом або партнером.